Szkoła ZDZ Zamość

Zapraszamy młodzież i dorosłych do nauki w szkole Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu. Oferujemy możliwość zdobycia wykształcenia ogólnego i zawodowego. Zajęcia organizujemy w systemie dziennym i zaocznym. Osoby, które wybierają szkołę ZDZ otrzymują szansę na uzyskanie atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Zaufało nam już ponad 600 tysięcy osób na przestrzeni 70 lat działalności.

Szkoła ZDZ kształci młodzież w nowoczesnych i przyszłościowych zawodach. Uczniowie zdobywają nie tylko umiejętności fachowe lecz również otrzymują wiedzę o tym jak założyć i prowadzić własną firmę. Bogata działalność rekreacyjno – wychowawcza wyróżnia naszą szkołę spośród innych. Duża w tym zasługa doświadczonej kadry pedagogicznej, która nie szczędzi czasu na zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą. Uczniowie uczestniczą w: pokazach mody, fryzur, kiermaszach gastronomicznych, festynach, imprezach okolicznościowych organizowanych dla społeczności lokalnej. Miarą sukcesów naszej szkoły są nasi Absolwenci, którzy podejmują dalsze kształcenie, znajdują zatrudnienie oraz zakładają i prowadzą własne przedsiębiorstwa na rynku lokalnym oraz na terenie całego kraju.

5 powodów aby wybrać Naszą szkołę !!!

Szkoła ZDZ posiada, świetną lokalizację w centrum Zamościa przy ul. Peowiaków 3. 10 minut drogi od Starego Miasta oraz Galerii Twierdza. 3 minuty od przystanku autobusowego.

Szkoła ZDZ Zamość, ul. Peowiaków 3

Nowa lokalizacja umożliwia uczniom i słuchaczom naukę na europejskim poziomie, na najnowocześniejszym sprzęcie w pracowniach:

LABORATORIUM KOMPUTEROWYM

PRACOWNI FRYZJERSKIEJ

SALI JĘZYKOWEJ

Szkoła posiada salę gimnastyczną oraz siłownię

W Naszej szkole organizowane są liczne wycieczki szkolne. Dla Uczniów szkoły często są darmowe !!!

Uczniowie Naszej Szkoły biorą udział w licznych konkursach oraz pokazach

W ramach funduszy Unijnych organizowane są dla Uczniów Naszej szkoły wakacyjne staże zawodowe z wynagrodzeniem.

W Naszej Szkole jest bardzo dobra atmosfera. Dzięki kadrze dydaktycznej oraz małej społeczności szkolnej, jesteśmy naprawdę bardzo zintegrowani

Masz wątpliwości.? Obejrzyj Nasz filmik prezentujący Naszą szkołę oraz kierunki kształcenia.

Filmik reklamowy Szkół ZDZ Zamość

Filmik reklamowy Szkół ZDZ Zamość – wersja ukraińska

Dowiedz się więcej o kierunkach kształcenia

Technikum ZDZ Zamość
Liceum Ogólnokształcące ZDZ Zamość
Technikum – klasy mundurowe

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024 – krok po kroku

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej będzie można składać od

15 maja 2023 r. do 23 czerwca 2023 r.

Wniosek wraz z załącznikami będzie można od dnia 15 maja 2023 r., wypełnić na stronie: Nabór Zamość 2023/2024 lub złożyć w formie papierowej w sekretariacie szkoły –

ul. Peowiaków 3 Zamość (godz. 8:00 – 15:00)

Do 10 lipca 2023 r. należy złożyć uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty (może być także wersja elektroniczna) oraz zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu jak również 3 zdjęcia. Młodzież z Ukrainy powyższe dokumenty może złożyć w dniu 1 września 2023 r.

24 lipca 2023 r. zostaną ogłoszone listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkoły.

Informacje Dla Cudzoziemców:

Szkoła wysyła zaproszenie potrzebne do wydania wizy uczniowi

Dane potrzebne do zaproszenia:

  • nazwisko i imię
  • data urodzenia
  • miejsce zamieszkania
  • nr paszportu
  • nazwa wybranego zawodu

Tutaj prześlesz powyższe dane – kliknij

DODATKOWO

Możliwość zakwaterowania w akademiku:

  • koszt pobytu to 500 zł za miesiąc.
  • koszt wyżywienia (trzy posiłki – śniadanie, obiad, kolacja) 20 zł dziennie.
  • Szkoła jest instytucją bezpłatną, uczeń ponosi jedynie koszty ubezpieczenia NNW – 40 zł rocznie, ubezpieczenia zdrowotnego (możliwość korzystania z bezpłatnej opieki lekarskiej) 46,80 zł za miesiąc. Atrakcyjne kierunki oraz możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji na kursach organizowanych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego ułatwiają naszym absolwentom znalezienie pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Dla uczniów wyróżniających się dobrą frekwencją i zachowaniem na zajęciach jeden dodatkowy kurs podnoszący kwalifikacje zawodowe bezpłatnie oraz staż zawodowy w zakładach pracy organizowany w wakacje.

NIE CZEKAJ WYBIERZ SZKOŁĘ DLA SIEBIE ORAZ ZAPISZ SIĘ JESZCZE DZISIAJ. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

Zarezerwuj sobie miejsce – wypełnij wstępny formularz (wersja polska)

wypełnij wstępny formularz – wersja ukraińska

Translate »
%d bloggers like this: