Szkoły ZDZ

szkola_1Zapraszamy młodzież i dorosłych do nauki w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu . Oferujemy możliwość zdobycia wykształcenia ogólnego i zawodowego. Zajęcia organizujemy w systemie dziennym i zaocznym. Osoby, które wybierają szkoły ZDZ otrzymują szansę na uzyskanie atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Zaufało nam już ponad 600 tysięcy osób na przestrzeni 60 lat działalności.

Szkoły ZDZ kształcą młodzież w nowoczesnych i przyszłościowych zawodach. Uczniowie zdobywają nie tylko umiejętności fachowe lecz również otrzymują wiedzę o tym jak założyć i prowadzić własną firmę. Bogata działalność rekreacyjno – wychowawcza wyróżnia nasze szkoły spośród innych. Duża w tym zasługa doświadczonej kadry pedagogicznej, która nie szczędzi czasu na zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą. Uczniowie uczestniczą w: pokazach mody, fryzur, kiermaszach gastronomicznych, festynach, imprezach okolicznościowych organizowanych dla społeczności lokalnej . Miarą sukcesów naszej szkoły są nasi Absolwenci , którzy podejmują dalsze kształcenie ,znajdują zatrudnienie oraz zakładają i prowadzą własne przedsiębiorstwa na rynku lokalnym oraz na terenie całego kraju.

Szkoły ZDZ posiadają, świetną lokalizację w centrum Zamościa przy ul. Peowiaków 3. 10 minut drogi od Starego Miasta oraz Galerii Twierdza.

szkola_1 

Nowa lokalizacja umożliwia uczniom i słuchaczom naukę na europejskim poziomie, na najnowocześniejszym sprzęcie w pracowniach:

LABORATORIUM KOMPUTEROWYM

PRACOWNI FRYZJERSKIEJ

 PRACOWNI KOSMETYCZNEJ

SALI JĘZYKOWEJ

 Szkoła dysponuje  salą gimnastyczną oraz siłownią z salą fitness.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymogom rynku staramy się ciągle uatrakcyjniać ofertę edukacyjną oraz poszerzać ją o elementy organizacji czasu wolnego dla uczniów i słuchaczy.

DLA NASZYCH UCZNIÓW ORGANIZUJEMY WYCIECZKI

NASZA MŁODZIEŻ, UCZESTNICZY W LICZNYCH POKAZACH ORAZ KONKURSACH

W PŁATNYCH STAŻACH ZAWODOWYCH (w wysokości 1500 zł miesiąc)

 ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO FILMIKU, PROMUJĄCEGO SZKOŁY

 

Zapraszamy do naszych szkół:

TECHNIKUM – SZKOŁY MUNDUROWE 
klasy_mundurowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

liceum

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE