Kurs Instruktorów Nauczania Początkowego

KURS INSTRUKTORÓW NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO PZT – ZAMOŚĆ

Uprzejmie informujemy o organizowanym w Zamościu w terminie 11/12 Października kursie Instruktorów nauczania początkowego PZT. Celem kursu jest wykształcenie u uczestników najważniejszych kompetencji niezbędnych do prowadzenia pierwszych, podstawowych zajęć z tenisa dla początkujących w każdym wieku. W toku zajęć słuchacze nauczą się jak zaplanować, zorganizować i przeprowadzić lekcje tenisa; zdobędą podstawową wiedzę w zakresie taktyki i techniki gry, metodyki nauczania oraz organizowania zawodów dla początkujących. Będą umieli stosować podstawowy sprzęt, w szczególności ten przeznaczony do mini tenisa. Program jest efektem współpracy z najwybitniejszymi metodykami z całego świata i odpowiada tzw. ITF Play Tennis Course.
Uczestnikami mogą być wszyscy posiadający: średnie wykształcenie, podstawowe umiejętności oraz pozytywną osobowość i zapał do pracy w tenisie (np. nauczyciele szkolni, rodzice). Nie jest wymagana umiejętność gry na poziome zawodniczym.
Łączny wymiar zajęć z wykładowcami wynosi 16 godzin, do tego dochodzi studiowanie materiałów dostarczonych przez organizatorów. Koszt udziału w kursie wynosi 550 zł.

ZAPISZ SIĘ ONLINE – Wybierz z rozwijanej listy – INSTRUTKOR NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO (spiesz się, liczba miejsc ograniczona)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Translate »
%d bloggers like this: